Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

Integracja w duchu sportowej rywalizacji

Strażnicy Miejscy z kieleckiej jednostki we środę – 25 września br., mieli okazję do przeprowadzenia warsztatów profilakty cznych podczas wspaniałego wydarzenia integracyjnego o charakterze sportowym, jakim okazał się być VII Papieski Przełajowy Bieg Integracyjny. Nasi funkcjonariusze podczas tego wydarzenia, pomimo nieco niesprzyjającej aury pogodowej, spotkali się z ciepłym i serdecznym przyjęciem przez uczestników.

Panie z Patrolu Szkolnego przygotowały dla dzieci i młodzieży zadania zarówno poprawiające ich tężyznę fizyczną, ale i podnoszące wiedzę z zakresu bezpieczeństwa. Uczniowie chętnie, a co najważniejsze – trafnie odpowiadali na zadawane pytania i poza medalami, którymi organizatorzy uhonorowali każdego z uczestników, otrzymali od Strażników drobne nagrody rzeczowe. Podczas tego wydarzenia nagrody główne dla najszybszych biegaczy, wręczała Pani Joanna Winiarska z kieleckiej Rady Miasta, zaś uczniów nie opuszczały dobry humor i entuzjazm. Dziękujemy za tak ciepłe przyjęcie oraz zaangażowanie w przygotowane konkurencje.

DSC 0026

DSC 0034

DSC 0042

Dodatkowe informacje