Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

7.10.2019 - Dziwne zachowanie młodych ludzi

W sobotę 5.10.2019r, około godz. 6 rano, operator monitoringu wizyjnego przekazał informację do dyżurnego Straży Miejskiej w Kielcach, że na jednej z ulic w Centrum Miasta, trzej młodzi mężczyźni odkręcają tablice rejestracyjne z zaparkowanych w pobliżu samochodów i niszczą je uderzając własną głową. Wysłany na miejsce patrol interwencyjny Straży Miejskiej odnalazł opisanych mężczyzn. Od wszystkich mężczyzn wyczuwalna była silna woń alkoholu. Podczas legitymowania okazało się, że jeden z mężczyzn okazał dowód osobisty należący do kobiety.

Zaskoczeni Strażnicy zapytali jak wszedł w posiadanie tego dokumentu. Mężczyzna beztrosko oznajmił, że zabrał go z jednego z klubów, ponieważ miał zamiar umówić się z właścicielką dowodu. Wszyscy mężczyźni, zostali policjantom z III Komisariatu Policji, którzy rozliczą młodzieńców za ich „poranne wyczyny”.

Dodatkowe informacje