Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

19.03.2018 - Przez weekend w Kielcach mocno wiało

Mocny wiatr wiejący w nocy z piątku na sobotę spowodował, iż od wieżowca przy ul. J.Nowaka-Jeziorańskiego oderwał się duży kawał tynku. Zerwane elementy budowlane spadły wprost na usytuowane przy budynku chodniki i schody, którymi zazwyczaj chodzą mieszkańcy osiedla.

Wysłani na miejsce funkcjonariusze Straży Miejskiej niebezpieczny teren wokół bloku odgrodzili taśmą ostrzegawczą zabezpieczając go przed dostępem osób postronnych do czasu przybycia na miejsce wezwanego pracownika administracji. W niedziele rano przy ul. Zgoda a ul. Wojska Polskiego patrol Straży Miejskiej stwierdził uszkodzony najprawdopodobniej wskutek silnych podmuchów wiatru, niebezpiecznie zwisające na chodnik elementy ogrodzenia budowy. Tu również funkcjonariusze zabezpieczyli teren taśmą ostrzegawczą. Wezwany na miejsce pracownik firmy prowadzącej prace budowlane zobowiązał się do szybkiego usunięcia zagrożenia.

5aac5aae1

Dodatkowe informacje