Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

18.03.2019 - Zniszczona wiata przystankowa

Wczoraj po godz. 20 do SM zadzwoniła osoba informując dyżurnego, że na ul. Al. Solidarności po stronie oś. Bocianek grupa kilku pijanych młodych mężczyzn demoluje przystanek autobusowy. Patrol na miejscu zjawił się parę minut później, jednak na wskazanym przystanku nie zastał już sprawców dewastacji wiaty. Osoba oczekująca na autobus opisała strażnikom wygląd agresywnych osób, wśród których były również młode dziewczyny.

Poinformowała ich, że przed przyjazdem patrolu grupa młodzieży oddaliła się w kierunku Galerii Echo. Dyżurny SM ustalił, że opisane osoby wsiadły do autobusu jadącego w kierunku ul. Źródłowej. Strażnicy pasującą do opisu grupę agresywnej młodzieży zauważyli na ul. Sandomierskiej, gdzie nastąpiło ich ujęcie. Ujęte osoby zostały przekazane do dyspozycji funkcjonariuszy policji Komisariatu I celem poprowadzenia dalszych czynności w sprawie.

przt

Dodatkowe informacje