29.09.2017 - Kino Moskwa – Kino Przyjazne Dzieciom

Kino Moskwa to miejsce, w którym spotkać możemy się nie tylko z filmowymi postaciami, ale i ważny adres na szlaku kieleckich dialogów o bezpieczeństwie. Od wielu już lat Straż Miejska w Kielcach współpracuje z pracownikami Kina i przed popularnymi seansami dla dzieci i młodzieży, przeprowadza warsztaty o bezpieczeństwie. W piątek – 29.09.2017r. odbyło się kolejne już takie spotkanie z uczniami kieleckich placówek, które poświęcone było ważnemu zagadnieniu bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

 

W trakcie spotkania, strażniczki z Patrolu Szkolnego naszej jednostki zadbały o dobry humor uczestników oraz o podniesienie stanu ich wiedzy w zakresie wspomnianego zagadnienia. By jednak wiedza ta nie stanowiła jedynie suchych stwierdzeń funkcjonariuszki przygotowały dla nich rozmaite gry i zabawy, utrwalając ten obszar umiejętności. Na najmłodszych czekały więc humorystyczne opowiastki, wierszyki, zgadywanki i zabawy ruchowe, zaś na tych najbardziej aktywnych uczestników spotkania – także upominki.

Serdecznie dziękujemy całej załodze Kina Moskwa za to, że od wielu już lat kładziecie nacisk na zwiększenie poczucia bezpieczeństwa ludzi młodych. Dzieciom zaś serdeczne podziękowania za szczere uśmiechy, wspólną zabawę i niesamowitą energię, która pozwala utwierdzać się nam w słuszności podejmowanych działań.

Niechaj każde dziecko wie – bezpieczeństwo i dobra zabawa nie wyklucza się!!!

 

1 2 3 4

 

Dodatkowe informacje