13.02.2018 - Ferie zimowe ze Strażą Miejską

Nadszedł długo wyczekiwany okres przez uczniów z rejonu naszego województwa – czas ferii zimowych. Straż Miejska w Kielcach, prowadząc systematyczne działania ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, po raz kolejny w tym czasie do swojej siedziby zaprasza najmłodszych, na których czekają nie lada atrakcje.

Niezmiernie miło nam poinformować, że tegoroczna akcja pod hasłem „Bezpiecznie i zdrowe ferie zimowe” cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku w okresie ferii zimowych tłumnie odwiedzą nas dzieci z Sieci Świetlic Środowiskowych i Ośrodków Wsparcia dla Rodzin „4 Kąty”, ze Świetlicy Wspierająco-Integrującej „Plus” w Kielcach, Świetlicy Środowiskowej „U Józefa”, będą z nami także goście z Klubu „Uroczysko” oraz Klubów Wolna Strefa w Kielcach. W trakcie wizyty w naszej jednostce uczestnicy będą mieli okazję z bliska zobaczyć pracę miejskiego strażnika, znaleźć odpowiedzi na nurtujące ich pytania u Komendanta Straży Miejskiej oraz Dyżurnych z naszej jednostki, jak również wziąć udział w zawodach sportowych oraz intelektualnych konkurencjach, zwieńczonych uroczystym podsumowaniem. Na zakończenie na uczestników czekają niespodzianki oraz poczęstunek. Dzięki naszym partnerom: Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kielcach oraz Świętokrzyskiemu Centrum Onkologii, goście wezmą udział także w ciekawych warsztatach poświęconych kluczowemu terminowi, który winien nam towarzyszyć cały rok – ZDROWIE.

Niechaj więc wszystkim towarzyszy zdrowie i bezpieczeństwo – bo to najważniejsze i w życiu ogromnie się liczy.

DSC 0662

DSC 0703

DSC 0711

Dodatkowe informacje