Niech Ci zawsze towarzyszy bezpieczeństwo na ulicy

Niezależnie od tego czy jesteś uczniem klasy I, III, V czy VII, niezależnie od tego czy do szkoły idziesz pieszo, bądź dostajesz się tam samochodem lub środkiem komunikacji miejskiej, korzystasz z drogi. Jako, że drogę należy traktować jako miejsce potencjalnie niebezpieczne, zawsze, bez względu na to czy jesteś pieszym czy kierowcą, musisz przestrzegać podstawowych zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Czytaj więcej...

12.09.2017 - Konkurs BEZPIECZNIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 w celu popularyzowania bezpieczeństwa na drodze, propagowania bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń, opanowania podstawowej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy przedmedycznej, trwalenia wiedzy na temat roli i zadań Straży Miejskiej oraz podniesienia świadomości najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

karta zgłoszenia pdf.
regulamin pdf.

Drodzy Państwo!
Informujemy, że do konkursu „Bezpiecznie ze Strażą Miejska” zakwalifikowano n/w placówki oświatowe: - zobacz TU

26.05.2016 - NA STRAŻY SENIORÓW

Niezmiernie miło nam poinformować, że strażnicy miejscy z naszej jednostki od kwietnia 2017r. cyklicznie spotykają się z kieleckimi seniorami z Domów Seniora, prowadzonymi przez Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Kielcach.

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje