13.02.2018 - Ferie zimowe ze Strażą Miejską

Nadszedł długo wyczekiwany okres przez uczniów z rejonu naszego województwa – czas ferii zimowych. Straż Miejska w Kielcach, prowadząc systematyczne działania ukierunkowane na zwiększenie bezpieczeństwa dzieci i młodzieży, po raz kolejny w tym czasie do swojej siedziby zaprasza najmłodszych, na których czekają nie lada atrakcje.

Czytaj więcej...

Niech Ci zawsze towarzyszy bezpieczeństwo na ulicy

Niezależnie od tego czy jesteś uczniem klasy I, III, V czy VII, niezależnie od tego czy do szkoły idziesz pieszo, bądź dostajesz się tam samochodem lub środkiem komunikacji miejskiej, korzystasz z drogi. Jako, że drogę należy traktować jako miejsce potencjalnie niebezpieczne, zawsze, bez względu na to czy jesteś pieszym czy kierowcą, musisz przestrzegać podstawowych zasad bezpiecznego uczestnictwa w ruchu drogowym.

Czytaj więcej...

12.09.2017 - Konkurs BEZPIECZNIE ZE STRAŻĄ MIEJSKĄ

Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV - VI szkół podstawowych w roku szkolnym 2017/2018 w celu popularyzowania bezpieczeństwa na drodze, propagowania bezpiecznych zachowań w sytuacjach zagrożeń, opanowania podstawowej wiedzy dotyczącej pierwszej pomocy przedmedycznej, trwalenia wiedzy na temat roli i zadań Straży Miejskiej oraz podniesienia świadomości najmłodszych uczestników ruchu drogowego.

WYNIKI

Czytaj więcej...

Dodatkowe informacje