Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

Strażnicy zabezpieczali miejsce kolizji

W ubiegły wtorek 29.10.br, tuż po godzinie 18, Strażnicy Miejscy patrolujący okolice osiedli Bocianek i Szydłówek, zauważyli trzy pojazdy blokujące jeden z pasów ruch na ulicy Warszawskiej. Okazało się, że na przejściu dla pieszych miała miejsce kolizja drogowa, w wyniku której doszło do uszkodzenia trzech samochodów osobowych oraz zanieczyszczenia jezdni płynami technicznymi wyciekającymi z pojazdów.

Strażnicy zabezpieczyli miejsce kolizji, a następnie sprawdzili, czy osoby jadące pojazdami nie potrzebują pomocy medycznej. W trakcie rozmowy ustalili, ze jedną z osób uczestniczących  w zdarzeniu była kobieta w ciąży, która twierdziła, że źle się poczuła. W związku z tym na miejsce wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego. Do czasu przyjazdu karetki strażnicy monitorowali stan poszkodowanej kobiety. Decyzją kierującego Zespołem kobieta została przewieziona na kielecki SOR .

Dodatkowe informacje