KLAUZULA INFORMACYJNA RODO

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016...


czytaj więcej

Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

28.09.2017 - XIV Turniej Par Patrolowych Straży Gminnych (Miejskich)

W dniu wczorajszym na terenie obiektów Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach odbyła się kolejna już edycja Świętokrzyskich Zawodów Straży Gminnych (Miejskich) o tytuł „PATROL ROKU 2017”. XIV Turniej Par Patrolowych zorganizowany został przez Świętokrzyską Prefekturę Krajowej Rady Komendantów Straży Miejskich i Gminnych RP wspólnie z Komendą Wojewódzką Policji w Kielcach. 

Honorowy patronat nad zawodami objęli: Wojewoda Świętokrzyski Pani Agata Wojtyszek, Marszałek woj. świętokrzyskiego Pan Adam Jarubas oraz Komendant Wojewódzki Policji w Kielcach Pan insp. Dariusz Augustyniak.

W zorganizowanym turnieju strażnicy musieli wykazać się doskonałą sprawnością fizyczną oraz wiedzą zawodową zarówno teoretyczną jak i praktyczną. Punktacji podlegały również techniki i taktyka przeprowadzania przez nich interwencji.

W tegorocznym turnieju kielecką Straż Miejską reprezentowały dwie pary patrolowe zajmując w zmaganiach zasłużone pierwsze oraz trzecie miejsce.

Pierwsze miejsce oraz puchar Wojewody Świętokrzyskiego zdobyli strażnicy Stoga Karol oraz Sobieszczański Kryspin.

Drugie miejsce i puchar ufundowany przez Marszałka woj. świętokrzyskiego zdobyli funkcjonariusze Zaczyński Łukasz i Jamski Paweł reprezentujący Straż Miejską w Starachowicach.

Za zdobycie III miejsca puchar ufundowany przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach odebrali strażnicy Czaja Marcin oraz Nowak Przemysław.

Wszystkim strażnikom dziękujemy za udział a zwycięzcom życzymy samych sukcesów w pracy zawodowej.    

3    5 4 1 11 12 9 7 2

Dodatkowe informacje