Jak przy mini­malnej zmianie nawy­ków bez dymu pal...


czytaj więcej

Wypełnij Oświadczenie Woli

Straż Miejska Kielce prowadzi działania w kierunku podnoszenia świadomości na temat transplantacji organów po śmierci. Weź od strażnika i wypełnij...


czytaj więcej

02.08.2018 - Super Detektor gazu dla kieleckiej Straży Miejskiej

Systematyczna praca patroli EKO kieleckiej Straży Miejskiej przyczynia się do poprawy stanu naszego środowiska naturalnego. Działania te spotkały się z życzliwością m.in. Wodociągów Kieleckich, bowiem dzięki interwencjom strażników zapobieżono wielokrotnie zanieczyszczaniu ujęć wody pitnej dla mieszkańców Kielc.

W ramach dobrej współpracy zostaliśmy przez tę firmę obdarowani przenośnym wielogazowym detektorem przeznaczonym do wykrywania czterech niebezpiecznych gazów oraz ubytku tlenu. Urządzenie to z pewnością przyczyni się do zwiększenia bezpieczeństwa strażników, którzy niejednokrotnie interweniują w miejscach zagrażającym ich zdrowiu a nawet życiu. Zalety tego urządzenia będą mogli też odczuć mieszkańcy naszego miasta, bowiem ewentualne stężenia niebezpiecznych dla zdrowia gazów będziemy mogli wykryć również w miejscach takich jak piwnice budynków wielorodzinnych czy klatek schodowych.

Dziękujemy władzom Wodociągów Kieleckich za docenienie naszej pracy.

IMG 20180802 112123

IMG 20180802 112307

IMG 20180802 112434

Dodatkowe informacje