Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Każdemu sercu bliska ochrona środowiska

20 kwietnia 2023 roku z okazji Dnia Ziemi Straż Miejska w Kielcach zaprosiła do współpracy ,,Eneris Kielce”, Szkoły Podstawowe oraz osadzonych z Aresztu Śledczego w Kielcach do przeprowadzenia akcji sprzątania terenów zielonych w naszym mieście. To coroczne wydarzenie obchodzone w celu promowania ochrony środowiska, poszerzania świadomości ekologicznej i inspirowania do życia w zgodzie z naturą. Akcja Sprzątanie Świata to przede wszystkim praktyczna lekcja ekologii.
To również okazja do tego, aby budować wrażliwość na naturę i problemy Matki Ziemi.
Uczestnicy zostali wyposażeni w materiały niezbędne do przeprowadzenia akcji sprzątania, a odbioru zebranych odpadów dokonała grupa ,,Eneris Kielce”.
Cel jest jeden: promować i zachęcać do dbania o środowisko.

Dziękujemy uczniom Szkół Podstawowych nr 12, 22 i 28, ,,Eneris Kielce” oraz Aresztowi Śledczemu w Kielcach za udział i zaangażowanie w przedsięwzięciu, jakim jest dbanie o naszą planetę. Dziś posprzątaliśmy Rezerwat Wietrznie, Kadzielnię, Park Miejski im. Stanisława Staszica oraz Zalew Kielecki. Uczestnikom akcji strażnicy wręczyli opaski odblaskowe przypominając tym samym o zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

 

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj