Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Uroczyste otwarcie ,,SMIKLANDU”

12 maja 2023 roku o godzinie 10:30 Straż Miejska w Kielcach uruchomiła salę lekcyjną nazwaną ,,SMIKLAND”, która znajduje się w Szkole Podstawowej nr 22 im. Gen. Stanisława Maczka. Na gości czekało wiele atrakcji, m.in. prezentacja sali, pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej, kolorowanki edukacyjne dla najmłodszych, gry i zabawy ogólnorozwojowe oraz festyn zorganizowany na terenie szkoły.

Sala ta umożliwia prowadzenie zajęć dot. bezpieczeństwa, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej, profilaktyki zdrowotnej, ekologii, zasad ruchu drogowego czy prezentacji kompetencji służb zajmujących się bezpieczeństwem i spokojem publicznym.

,,SMIKLAND” został przystosowany do prowadzenia zajęć profilaktyczno – edukacyjnych przeznaczonych dla dzieci, młodzieży i seniorów z terenu miasta Kielce.

Straż Miejska w Kielcach wykonując swoje zadania ukierunkowane na poprawę ładu i porządku publicznego zobligowana jest do prowadzenia działalności profilaktycznej współdziałając w tym zakresie z innymi jednostkami samorządowymi. Na tej podstawie funkcjonariusze Straży Miejskiej w Kielcach od wielu lat sukcesywnie prowadzą szeroką działalność profilaktyczną inicjując wiele działań ukierunkowanych na wszechstronną edukację dzieci, młodzieży i dorosłych, promując szeroko pojęte bezpieczeństwo i ekologię.

W związku z tym serdecznie zapraszamy wszystkie placówki oświatowe znajdujące się na terenie miasta Kielce oraz Kluby Seniora do zapisywania się na zajęcia edukacyjne.

Zapisów można dokonać dzwoniąc pod numery telefonów:
413482922;
413482920;

 

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj