Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

"Budzenie Sienkiewki" ze Strażą Miejską

1 czerwca br. Straż Miejska miała przyjemność uczestniczyć w cyklicznym wydarzeniu pod nazwą „Budzenie Sienkiewki”, które ma na celu przyciągnąć jak największą liczbę osób na główną ulicę Kielc.

W związku z tym, iż na dzień 1 czerwca przypada Międzynarodowy Dzień Dziecka funkcjonariusze Straży miejskiej przygotowali wiele atrakcji dla dzieci.

Przy stoisku Straży Miejskiej odbywały się konkursy, quizy, zabawy, na temat bezpieczeństwa. Niektórzy mieli nawet zadania ćwiczebne. Funkcjonariusz – ratownik, uczył wszystkich zainteresowanych jak wykonać pierwsza pomoc przedmedyczną. Nie zabrakło również maskotki Straży Miejskiej – Smikiego, który częstował dzieciaki słodkościami oraz przybijał piąteczki.

Ku naszej uciesze dzieci prawidłowo odpowiadały na pytania na temat numerów alarmowych, ruchu drogowego, bezpieczeństwa rowerzysty, zasad spotkania z osobą nieznajomą, bezpiecznego zachowania nad wodą i w górach itp.

Każde dziecko, które odwiedziło stoisko Straży Miejskiej otrzymało upominek w postaci słodkości, zabawki czy kolorowanki edukacyjnej.

Dla wszystkich dzieci, tych małych i trochę większych najserdeczniejsze życzenia spełnienia wszystkich marzeń, samych pogodnych dni oraz beztroskiej zabawy od wszystkich funkcjonariuszy Straży miejskiej w Kielcach.

 

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj