Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Weekendowo - festynowo

W weekend Straż Miejska w Kielcach wzięła udział w piknikach rodzinnych, które odbyły się na kieleckich osiedlach. Celem wydarzeń było aktywne spędzanie wolnego czasu w gronie rodzinnym.

W sobotę 22 lipca stoisko profilaktyczno – edukacyjne Straży Miejskiej dostępne było na Osiedlu Świętokrzyskim. Dzieci z chęcią uczestniczyły w zajęciach z pierwszej pomocy przedmedycznej, grach edukacyjnych.

Wczoraj 23 lipca strażników miejskich można było spotkać na terenach zielonych przy Osiedlu Na Stoku. Wydarzenie było świetną okazją, aby uczestnicy bliżej poznali pracę strażnika miejskiego, a dzieci zapoznały się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Najmłodsi, którzy zmierzyli się z zadaniami otrzymali kolorowankę edukacyjną. Na seniorów czekały broszy nt. czyhających zagrożeń.

Spotkania z mieszkańcami są znakomitą okazją do rozmowy na różne tematy, najczęściej dotyczącyce wykroczeń i ekologii. Zawsze chętnie odpowiadamy na zadawane pytania. Nie zabrakło również pytań zainteresowanych wstąpieniem w szeregi Straży Miejskiej.

Dziękujemy mieszkańcom za wzajemną wymianę zdań i konstruktywne rozmowy.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj