Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Festyn „Zdrowo i bezpiecznie z mundurem. Jesteśmy razem” - edycja II

26 sierpnia w Parku Miejskim odbył się festyn pod nazwą „Zdrowo i bezpiecznie z mundurem. Jesteśmy razem” zorganizowany przez kielecką Straż Miejską.

Do wspólnej zabawy zaproszeni zostali: Komenda Miejska Policji w Kielcach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, Straż Graniczna, Areszt Śledczy w Kielcach, 10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej, Straż Ochrony Kolei, Nadleśnictwo Kielce, Wodociągi Kieleckie, Kielecki Bank Żywności, Świętokrzyski Klub Abstynenta ,,Raj”, Klub Wolna Strefa ,,Jeziorańskiego”, Klub Wolna Strefa ,,Orla”, Studio tańca ,,Cha – Cha”, uczennice Szkoły Podstawowej w Bilczy, zespół ,,Rytmix”, Miejska Biblioteka Publiczna.

Wszyscy partnerzy stawili się w pełnej gotowości. Można było zobaczyć jak wyglądają pojazdy poszczególnych służb i jakim sprzętem dysponują. Chętni mogli zająć miejsce w pojazdach służbowych, wziąć do ręki karabin albo uczestniczyć w grach, zabawach i quizach.

Na scenie odbył się pokaz tresury psa służbowego zaprezentowany przez SOK.

Wszyscy uczestnicy festynu mogli spróbować pysznych wypieków, które zapewniły Cukiernia „Dorotka”, piekarnia „ Białogon” i ,,Dobrowolscy” oraz zasmakować się w wyrobach wędliniarskich firmy ,,Zychowicz”. Była też woda z saturatora z sokiem oraz wata cukrowa i popcorn.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszym festynie. Naszym partnerom, sponsorom, osobom występującym na scenie oraz licznie zgromadzonej publiczności.

Dziękujemy.

 

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj