Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Odblaskowa szkoła

https://sp32.kielce.eu/W dniu dzisiejszym Straż Miejska w Kielcach wzięła udział w pilotażowym programie ,,Odblaskowa szkoła" zorganizowanego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 1 w Kielcach.

Celem konkursu jest zwiększenie aktywności lokalnych władz samorządowych i rodziców w zakresie wyposażenia uczniów w elementy odblaskowe dbając o ich bezpieczeństwo zwłaszcza w drodze do i ze szkoły.

Ponadto celem akcji jest zwrócenie uwagi na konieczność kontrolowania ustawowego obowiązku korzystania z elementów odblaskowych i promowanie wszelkich inicjatyw ograniczających zagrożenia w ruchu drogowym.

Podczas festynu Straż Miejska w Kielcach zorganizowała konkurs dla uczniów z wiedzy nt. bezpiecznych zachowań na drodze. Wyłoniono zwycięzców - gratulujemy zdobytych nagród i zasobu wiedzy.

Ponadto Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Kielcach został wyposażony w opaski odblaskowe dla uczniów, które zapewnią im lepszą widoczność, a co za tym idzie przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj