Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

O Miejskim Strażniku w radioodbiorniku

W sobotę 6 lutego br. nasza koleżanka z Patrolu Szkolnego gościła na antenie Radia eM, gdzie podczas godzinnej audycji na żywo pod tytułem „Dzieciaki Cudaki” opowiadała wszystkim słuchaczom, jak naprawdę wygląda zawód Strażnika Miejskiego. W tym zakresie słuchacze mogli dowiedzieć się, jakie na co dzień wykonujemy zadania, co jest niezbędne dla zachowania ładu i porządku w mieście, czy z jakimi trudnościami borykają się Strażnicy.

Ponadto podczas audycji, nasza koleżanka opowiedziała o tym, jacy Strażnicy są prywatnie, po służbie. W trakcie audycji nasi mili słuchacze chętnie odpowiadali na pytania konkursowe dotyczące naszej formacji mundurowej i do wszystkich, którzy aktywnie wzięli udział w zmaganiach konkursowych, powędrowały atrakcyjne nagrody.

Podczas audycji, której prowadzącą była P. Ewa Lubacz - osobistość dobrze znana dzieciom nie tylko z anteny Radia eM, ale z desek kieleckiego Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” –słuchacze wysłuchali bajek „O Miejskiej Straży i o tym, co robić, gdy coś złego się wydarzy”. W trakcie audycji w studio panowała wspaniała atmosfera i niezmiernie miło nam poinformować, iż nagranie z audycji, poprzez które poznać można zawód Strażnika Miejskiego, udostępniamy na naszej stronie internetowej. Przy jego wykorzystaniu każdy chętny będzie mógł opowiedzieć dzieciom, kim jest Strażnik Miejski.

Audycja w radiu eM odbyła się w ramach obchodów 30-lecia Straży Miejskiej w Kielcach, które przypada na 14 lutego 2021r.

Serdecznie dziękujemy całej załodze Radia eM oraz Dzieciakom – Cudakom za wspaniałą zabawę. PS. Do usłyszenia w Radiu eM 12 lutego o godzinie 11:00 – tego dnia po raz kolejny nasza koleżanka pojawi się na antenie radia i zaprosi dzieciaki do konkursu – niespodzianki.

Słuchajcie nas, do zobaczenia i … usłyszenia!.

 

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj