Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Udane świętowanie Dnia Ziemi

Straż Miejska w Kielcach od lat prowadzi różnorodne konkursy o charakterze profilaktycznym.

Nadrzędnym celem realizowanych przez nas konkursów, jest kształtowanie świadomych postaw, odpowiednich nawyków, a także wzmacnianie posiadanych umiejętności.

Dlatego dzień 22.04.2021r., w którym obchodzimy Międzynarodowy Dzień Ziemi nie był nam obojętny i związku z tym przeprowadziliśmy akcję konkursową pod nazwą "NA STRAŻY ZIEMI".

Tegoroczna edycja akcji miała charakter online i adresowana była do uczniów starszych klas szkół podstawowych. Akcja rozpoczęła się 22 kwietnia, punktualnie o godzinie 10:00.

Uczniowie na czas rozwiązywali zadania przygotowane przez Organizatora – między innymi szyfrogramy, krzyżówki, rozsypanki wyrazowe. Po rozwiązaniu wszystkich zadań, wysyłali odpowiedzi na wskazany adres e-mail.

Odzew uczniów placówek oświatowych w Kielcach przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, za co bardzo dziękujemy. Na stronie internetowej Straży Miejskiej odnotowaliśmy ok. 4 tysiące wejść. W związku z tym, iż uczniowie placówek oświatowych w Kielcach odpowiedzieli na naszą akcję tak licznie, przygotujemy kilkaset nagród.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj