Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Uwięzieni ... przy bitomacie

W dniu wczorajszym patrol interwencyjny Straży Miejskiej otrzymał nietypowe zgłoszenie.

Na polecenie dyżurnego kieleccy Strażnicy Miejscy udali się na ulicę Piotrkowską w Kielcach, gdzie w jednym z nieczynnych już lokali utknęły dwie osoby. Po przybyciu pod wskazany adres funkcjonariusze ustalili, iż dwie osoby, tj. kobieta i mężczyzna zostały „uwięzione” pomiędzy drzwiami wyjściowymi Bitomatu, a kratą uniemożliwiającą przedostanie się w głąb lokalu.

Kobieta poinformowała Strażników, że ze względu na bardzo wysoką temperaturę oraz brak jakiejkolwiek wentylacji czuje się bardzo osłabiona i jest bliska omdlenia.

Strażnicy podjęli próbę telefonicznego kontaktu z właścicielem lokalu, którym okazała się firma mająca swoją siedzibę na terenie innego województwa. Próba okazała się nieskuteczna, ponieważ w siedzibie firmy nikt nie odbierał telefonu. W związku z tym na miejsce wezwano Straż Pożarną oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

Strażacy, jak zawsze niezawodni w sytuacjach kryzysowych, przy użyciu specjalistycznych narzędzi wyłamali zamek i uwolnili uwięzione osoby. Osłabiona kobieta została przekazana pod opiekę ratowników.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj