Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Kobieta miała bóle w klatce piersiowej podczas jazdy. Pomogli Strażnicy Miejscy

Patrol kieleckiej Straży Miejskiej, który w dniu 1 września przejeżdżał ulicą IX wieków Kielc, zwrócił uwagę na samochód osobowy, który podczas rozpoczynającego się właśnie szczytu komunikacyjnego, zatrzymał się na jednym z pasów ruchu.

Strażnicy zauważyli, że pojazd miał włączone światła awaryjne, a kierująca nim kobieta, która leżała na siedzeniu opierając głowę o kierownicę, ciągle naciskała klakson. Oprócz kierowcy w pojeździe znajdowało się około półtoraroczne dziecko.

Kobieta poinformowała mundurowych, że zatrzymała się kilka minut wcześniej ponieważ zaczęła odczuwać duszności i bardzo silne bóle w klatce piersiowej. Funkcjonariusze zwrócili również uwagę, iż kobieta była bardzo blada. Kobieta poprosiła Strażników o skontaktowanie się z jej rodziną oraz o zaopiekowanie się jej dzieckiem.

W związku z tym na miejsce został wezwany Zespół Ratownictwa Medycznego. Decyzją kierującego Zespołem kobieta została przewieziona do kieleckiego SOR.

Oczekując na przyjazd ratowników, Strażnicy nawiązali kontakt telefoniczny z rodzina kobiety i poinformowali o zdarzeniu. Po kilkunastu minutach na miejsce dotarła teściowa kobiety, która odebrała od strażników dziecko.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (PW - 2021)

Szukaj