Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Ukradł atrapę loda i maszerował z nią przez miasto

Do zdarzenia doszło ubiegłej nocy  około 4:40, przy ulicy Piekoszowskiej w Kielcach. Strażnicy Miejscy otrzymali zgłoszenie informujące, iż przez miasto przemieszcza się nietrzeźwy mężczyzna niosący dwumetrowego, plastikowego lodowego rożka.

Funkcjonariusze nie mieli żadnego  problemu z namierzeniem  mężczyzny. Spotkali go w pobliżu skrzyżowania ul.: ulicy Piekoszowskiej i ul. Lecha. Mężczyzna przyznał, że atrapę zabrał spod budki z napisem „ Lody i burgery” znajdującej się przy ulicy Sienkiewicza.
Na swoje usprawiedliwienie dodał, że zrobił to dla swojej żony, która poprzedniego wieczoru prosiła go o zakup lodów, o czym jak twierdził, zapomniał. O prośbie żony przypomniał sobie dopiero nad ranem, kiedy to przechodząc ulicą Sienkiewicza zobaczył atrapę. Wtedy wpadł na pomysł, żeby ją zabrać i dla żartu ofiarować żonie.

Po tym oświadczeniu, strażnicy poprosili mężczyznę o zajęcie miejsca w radiowozie i wspólnie z nim udali się do Komisariatu Policji. Tam też, w depozycie pozostawiono  plastikowego lodowego rożka.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (PW - 2021)

Szukaj