Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Okiem monitoringu wizyjnego

Operatorzy Monitoringu Wizyjnego Straży Miejskiej w Kielcach, w ciągu ostatniego weekendu zaobserwowali min:

Późnym popołudniem, grupa młodzieży na w centrum Naszego miasta zabawiała się w dość nie codzienny sposób. Jedna osoba wsiadała do sklepowego wózka na zakupy, a kilka osób biegnąc pchało wózek dookoła Rynku. Radosną zabawę przerwało pojawienie się patrolu Straży Miejskiej.

Kolejne zdarzenie na kieleckim Rynku to bójka pomiędzy kilkoma mężczyznami, którzy wcześniej zgodnie pili alkohol. W pewnym momencie doszło do różnicy zdań pomiędzy tymi mężczyznami i jeden z nich zaczął bić innego. Po chwili pomiędzy ośmioma osobami wywiązała się bójka, którą przerwało dopiero pojawienie się radiowozów. Okazało się także, że na miejscu potrzebna była interwencja Zespołu Ratownictwa Medycznego.


Kolejne, dość niecodzienne zdarzenie zaobserwowane przez operatorów monitoringu wizyjnego to grupa młodzieży, która w klatce schodowej przy kieleckim Rynku postanowiła zażyć jakąś substancję usypaną w długie kreski. Cała czteroosobowa grupa została zatrzymana przez interweniujących funkcjonariuszy i przewieziona do Komisariatu Policji, gdzie potwierdzono, że wszyscy posiadali przy sobie narkotyki.

Następne zdarzenie dotyczyło grupy mężczyzn, którzy stojąc w grupie spożywali piwo. Mężczyźni, po pozbyciu się zawartości kubków i butelek wsiedli do samochodu i odjechali. Po przejechaniu zaledwie kilkudziesięciu metrów zostali zatrzymani przez przybyłych na miejsce strażników miejskich. Na miejsce wezwano również policjantów, którzy dysponowali alcomatem. Po przebadaniu na zawartość alkoholu okazało się, że kierowca był trzeźwy, natomiast nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami, ponieważ zostały mu zatrzymane. W związku z tym dalsze czynność wobec tego mężczyzna prowadzili policjanci.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (PW - 2021)

Szukaj