Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Straż Miejska w Konferencji Polsecure

29 kwietnia zakończyły się Międzynarodowe Targi Policji i Bezpieczeństwa Publicznego - POLSECURE. Zaplanowane trzy dniowe wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności.

Był to czas w którym służby mundurowe mogły wymienić się doświadczeniami i rozmowami o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych. W tym dniu Straż Miejska w Kielcach wzięła udział w konferencji samorządowej „Monitoring przestrzeni publicznej w inteligentnym mieście – Smart City”. Głównym tematem konferencji było znaczenie i rozwiązania dotyczące miejskiego monitoringu wizyjnego, wykorzystanie danych miejskich w zarządzaniu bezpieczeństwem w mieście Kielce.

W konferencji wzięli również udział przedstawiciele Straży Miejskiej Gdyni i Częstochowy oraz Urzędu Miasta Kielce.

W ostatnim dniu POLSECURE odbyła się premiera filmu edukacyjnego „Wypadek to Nie Przypadek” zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Passa”, Komendę Miejską Policji w Kielcach, Komendę Miejską Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach oraz Straż Miejską w Kielcach. Film ukazuje najczęstsze przyczyny wypadków i innych zdarzeń drogowych tj.: nadmierna prędkość kierowców, jazda pod wpływem środków odurzających, nieprzestrzeganie przepisów prawa ruchu drogowego przez pieszego, rowerzystę czy użytkownika hulajnogi elektrycznej.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj