Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Gala wręczenia nagród konkursu ekologicznego „Moja Rada Na Odpada”

W poniedziałek 13 czerwca odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród konkursu ekologicznego zorganizowanego przez Straż Miejską w Kielcach pn. „Moja Rada Na Odpada”.

Celem konkursu było promowanie właściwych postaw w zakresie dbania o środowisko naturalne. Uczestnikami konkursu były dzieci i młodzież w wieku od 3 do 16 lat uczęszczające do kieleckich placówek oświatowych. W ramach prac konkursowych uczestnicy przygotowali prace plastyczne, broszury informacyjne, ulotki oraz prezentacje ekologiczne. Do konkursu przystąpiło 286 osób.

Tegoroczny finał konkursu przyniósł wiele nowości, bowiem odbył się on w Centrum Geoedukacji. Narody do laureatów powędrowały z rąk Zastępcy Prezydenta Kielc Agaty Wojdy oraz Komendant Straży Miejskiej Anety Litwin. W uroczystości wziął również udział Kierownik Sekcji Ekologii w Straży Miejskiej w Kielcach Krzysztof Obarski, który zasiadał w jury konkursowym. W drugiej części uroczystości laureaci wraz z opiekunami pod opieką przewodnika który przeprowadził specjalną prelekcję zwiedzali placówkę wystawową Centrum Geoedukacji przy ul. Daleszyckiej 21.
Laureatom składamy gratulacje, a wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie dziękujemy za udział.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj