Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

II Festiwal Wiatru – Kielce 2022

Atrakcyjne pokazy, konkursy, rozgrywki sportowe, piknik rodzinny – to tylko niektóre atrakcje które czekają na mieszkańców od soboty 17 września, a zakończą się w niedzielę 25 września, na które zaprasza Miasto Kielce. W programie znalazło się 30 różnych atrakcji.

24 września w godz. 12.00 – 15.00 nad Zalewem Kieleckim odbędzie się piknik rodzinny „Wiatr w Żagle”, gdzie m.in. odbędą się Regaty Żeglarskie o Puchar Prezydenta Kielc organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy „Zalew Kielce" oraz liczne atrakcje, tj. bezpłatne rowery wodne i kajaki, zajęcia z animatorem, tańce, gry i zabawy sportowe, zajęcia plastyczne, konkursy z nagrodami.

Na stoisku Urzędu Miasta Kielce odbędą się warsztaty rysunkowe i konkursy pt. "Czy znasz swoje miasto?", gadżety do zdobycia w grach i zabawach oraz wyścigi stateczków napędzanych podmuchem.

Jednym z partnerów wydarzania w tym dniu będzie Straż Miejska, gdzie na stoisku edukacyjno – profilaktycznym będzie można podziwiać prace plastyczne uczniów kieleckich szkół podstawowych pn. „Wiatrak na Wietrze”. Ponadto na najmłodszych będą czekać atrakcje sportowe oraz gry nt. szeroko pojętego bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!

Plakat II Festiwal Wiatru – Kielce 2022

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj