Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Superbohater w mundurze

Zawody takie, jak Strażnik Miejski, Policjant, Strażak, Ratownik Medyczny czy Żołnierz, ukierunkowane są na wszechstronną pomoc ludziom.
O tym, że niejednokrotnie profesje te wiążą się z narażaniem swojego życia, by nieść ratunek innym, doskonale wiedzą uczestnicy konkursu pod hasłem „Superbohater w mundurze”.

Konkurs ten, mający na celu zwiększanie świadomości społecznej odnośnie działań służb i formacji mundurowych, zorganizowany został we współpracy kieleckiej Straży Miejskiej z IV Komisariatem Policji w Kielcach, Wydziałem Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Komendą Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej oraz Świętokrzyskim Centrum Ratownictwa Medycznego. Konkurs adresowany był do uczniów klas I-III wszystkich szkół podstawowych z rejonu IV Komisariatu Policji w Kielcach. Warunkiem jego uczestnictwa było wykonanie pracy plastycznej oraz jej prezentacja w formie nagrania video z głosem.

Werdyktem jury laureatem I miejsca została Aleksandra Koruba ze Szkoły Podstawowej nr 9 w Kielcach. II miejsce zajął Franek Pawelec ze Szkoły Podstawowej nr 24 w Kielcach, zaś laureatką III miejsca została Helena Janusińska ze Szkoły Podstawowej nr 13 w Kielcach.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom oraz partnerom za cenne pomysły w zakresie promowania roli i zadań służb i formacji mundurowych, jako zawodów godnych zaufania społecznego.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj