Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Straż Miejska na targach EKOTECH

Straż Miejska w Kielcach 23 - 24lutego uczestniczyła w XXIII Targach Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH.

Podczas dwudniowego wydarzenia odwiedzający mogli spotkać wystawców krajowych i zagranicznych związanych z ochroną środowiska oraz gospodarowaniem odpadami, czy przedstawicieli pracowników administracyjnych.
W ramach współpracy z Wydziałem Gospodarki Komunalnej i Środowiska Urzędu Miasta Kielce, w tym wydarzeniu uczestniczyli funkcjonariusze Straży Miejskiej z Patrolu Eko i Patrolu Szkolnego.

Strażnicy Miejscy z Patrolu Eko udzielali informacji w zagadnieniach związanych z ochroną środowiska w naszym mieście.23 lutego - 47 uczniów kieleckich Szkół Podstawowych wzięło udział w prelekcji przeprowadzonej przez funkcjonariusza Patrolu Szkolnego, związanej z ochroną środowiska. Temat zajęć związany był z faktami ukazującymi jaki wpływ ma człowiek w zanieczyszczeniu środowiska, oraz jak realnie możemy wprowadzić korzystne zmiany dla dobra przyszłości.

Każdy odwiedzający nasze stoisko mógł zabrać broszury informacyjne o tematyce segregacji odpadów, wpływie zanieczyszczeń powietrza na środowisko i na człowieka czy rekomendacjach antysmogowych. Dla najmłodszych uczestników czekały kolorowanki i książeczki o ochronie środowiska.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj