Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
25-024 Kielce,
ul. Ogrodowa 3B
Nasza strona na Facebooku

Dołączamy do Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

32 Finał WOŚP zagra w tą niedzielę 28 stycznia 2024 r. „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!”. Motto zbiórki to „Tu wszystko gra! OK!”

W dniu dzisiejszym do sztabu przekazaliśmy unikalne przedmioty z logo naszej jednostki, które zostaną wystawione na licytację, aby wesprzeć szczytny cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Straż Miejska, jako jednostka odpowiedzialna za utrzymanie ładu i porządku w naszym mieście, angażuje się w inicjatywy społeczne. Przyłączając się do WOŚP, chcemy pomóc i wesprzeć największe wydarzenie charytatywne w Polsce na potrzeby pacjentów w polskich szpitalach.

Ponadto, w niedzielę, na scenie przy Kieleckim Centrum Kultury, będzie można licytować i nabywać przedmioty m.in. przekazane przez naszą jednostkę, a od godz. 14.00 na ulicy Sienkiewicza, będziemy obecni na stoisku profilaktyczno-edukacyjnym, aby promować bezpieczne zachowania. Będzie można otrzymać materiały edukacyjne, odblaski, porozmawiać z funkcjonariuszami. Nasze patrole będą czuwać nad bezpieczeństwem zarówno wolontariuszy, jak i mieszkańców podczas wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska profilaktyczno – edukacyjnego Straży Miejskiej.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj