Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Uwaga! Ważna informacja

W ramach przeciwdziałania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19 kielecka Straż Miejska od miesięcy współpracuje z innymi jednostkami takimi jak Policja czy 10 Świętokrzyska Brygada Obrony Terytorialnej.

Od poniedziałku w związku z dużą liczbą petentów usiłujących załatwić zaległe lub bieżące sprawy w Wydziałach Urzędu Miasta w Kielcach, Straż Miejska zintensyfikowała wspólne działania z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej. Działania te mają na celu usprawnienie przyjmowania petentów w reżimie sanitarnym oraz zapewnienie jak największego bezpieczeństwa mieszkańcom miasta.

Zbliżające się wybory zwiększyły liczbę petentów usiłujących załatwić najpilniejsze sprawy w Urzędzie Miasta. Podjęta współpraca pozwala na znacznie szybszy przepływ interesantów, lepszą organizację pracy, a tym samym zapewnia możliwość sprawniejszego zrealizowania spraw osobom oczekującym w kolejkach, przy zapewnieniu maksymalnej ochrony sanitarnej.

Żołnierze oraz Strażnicy Miejscy prowadzą działania min. na terenie Urzędu Miasta w Kielcach w Rynku, przy ul. Młodej oraz przy ul. Szymanowskiego. Żołnierze i Strażnicy Miejscy dokonują min. pomiarów temperatury, nadzorują obowiązek noszenia maseczek zakrywających twarz oraz dezynfekcję rąk. Pomagają również mieszkańcom w szybkim odnalezieniu właściwego wydziału, w którym należy załatwić niezbędne sprawy.

Straż Miejska apeluje oraz zwraca się z prośbą do mieszkańców o stosowanie obowiązkowych środków ochrony – maseczek, stosowanie się do przepisów sanitarnych jak również zachowanie spokoju podczas załatwiania niezbędnych spraw. To trudny czas dla nas wszystkich, a stosowanie się do obowiązujących przepisów oraz zaleceń pozwoli nam spokojnie go przeczekać.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2020 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj