Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Straż Miejska po raz kolejny grała z WOŚP

Straż Miejską w Kielcach w styczniu br. ogarnęło wielkie poruszenie. Otóż w ramach 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wszyscy Strażnicy i pracownicy naszej jednostki po raz kolejny przyłączyli się do zbiórki środków finansowych w ramach akcji.

W tym celu dołączyliśmy do Sztabu Echa Dnia w Kielcach i w ramach wsparcia uczestniczyliśmy w Finale dwutorowo. W związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną zbiórka pieniędzy przeniosła się do Internetu i to właśnie tam na stronie Facebook Sztabu Echa Dnia Kielce można było wylicytować gadżety z limitowanej kolekcji sygnowane logiem SM Kielce. Na licytację wystawiliśmy między innymi naszą kultową i niepowtarzalną maskotkę – Szopa Smikiego w wersji max oraz zestaw gadżetów zaprojektowanych z okazji 30-lecia powołania Straży Miejskiej w Kielcach. W specjalnych torbach ekologicznych z serii „30 lat w służbie społeczeństwu” znalazły się między innymi pamięć USB, kubek ceramiczny, parasol, herbata smakowa czy wyjątkowy kalendarz z najlepszymi życzeniami zdrowia i bezpieczeństwa na rok 2021.

Ponadto na terenie Komendy Straży Miejskiej w Kielcach zbieraliśmy środki finansowe do puszki WOŚP, które przekazaliśmy na wsparcie dziecięcej laryngologii. Na koniec – ciekawostka. Jeśli spotkacie, gdzieś drona kieleckiej Straży Miejskiej walczącego ze zjawiskiem Smogu, będzie on kieleckie niebo przemierzał z flagą WOŚP na znak solidarności z wszelkimi akcjami na celu mającymi pomoc.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które wzięły udział zarówno w naszej, jak i innych licytacjach oraz całemu Sztabowi Echa Dnia w Kielcach za ciężką i sumienną pracę na rzecz poprawy losu najsłabszych i potrzebujących. Specjalne pozdrowienia kierujemy dla Pomysłodawcy akcji – Pana Jurka Owsiaka, dołączając kultowe już: Siema!. Dziękujemy.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj