Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Ujęcie poszukiwanego mężczyzny przez funkcjonariuszy Straży Miejskiej w Kielcach

We wtorkowy wieczór dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie od mieszkańca ulicy Szwedzkiej w Kielcach dotyczące zaśmiecania miejsca publicznego przez mężczyznę siedzącego od dłuższego czasu w swoim pojeździe.

Dyżurny niezwłocznie skierował na miejsce patrol interwencyjny celem podjęcia interwencji w stosunku do sprawcy zaśmiecania miejsca publicznego.

Przybyły na miejsce patrol Straży Miejskiej zastał w pojeździe siedzącego mężczyznę do którego podjęto czynności w związku z popełnionym wykroczeniem.

W trakcie trwania interwencji mężczyzna zachowywał się nerwowo, jego zachowanie wobec interweniujących funkcjonariuszy stało się nieadekwatne do sytuacji co wzbudziło podejrzenia.

W związku z zachowaniem mężczyzny podjęto czynności związane ze sprawdzeniem danych sprawcy na Komisariacie Policji. Po sprawdzeniu okazało się, iż mężczyzna jest osobą poszukiwaną.

Funkcjonariusze Straży Miejskiej w Kielcach w związku z okolicznościami ujęli mężczyznę którego za popełnione wykroczenia ukarali mandatem karnym a następnie przekazali funkcjonariuszom Policji celem prowadzenia dalszych czynności.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

All Rights Reserved (2021)

Szukaj