Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

„Ze Strażnikiem Miejskim zabawa i troska o zdrowie w Piekoszowie”

Sytuacja pandemiczna w kraju i na świecie nadal nie odpuszcza. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne, Strażnicy Miejscy z Kielc, którzy w ramach dbania o ład i porządek, zajmują się także edukowaniem najmłodszych w szerokim spectrum tematycznym, mają obecnie niewiele możliwości spotkań z dziećmi i młodzieżą.

Dlatego też z nieskrywaną radością i entuzjazmem, przyjęli zaproszenie do udziału w zajęciach profilaktycznych organizowanych w ramach ferii zimowych w Bibliotece – Centrum Kultury w Piekoszowie. Te niezapomniane zajęcia odbyły się 15 stycznia 2021 r. w Remizie w Piekoszowie i obfitowały one w nie lada atrakcje.

Kieleccy Strażnicy Miejscy przygotowali dla uczestników liczne quizy, bajki edukacyjne, gry i zabawy, sprawdzające ich wiedzę z zakresu znajomości numerów alarmowych i bezpiecznych zabaw w okresie zimowym.

Atmosfera podczas zajęć była wyśmienita i wszyscy na koniec tego przemiłego spotkania otrzymali upominki rzeczowe, książki edukacyjne oraz słodycze. Z kolei na ręce gościa specjalnego, który uświetnił swoją obecnością spotkanie Strażników Miejskich z Kielc z dziećmi – wójta Gminy Piekoszów Pana Zbigniewa Piątka, powędrował jubileuszowy kalendarz naszej jednostki wydany na okoliczność 30 rocznicy SM w Kielcach.

Serdecznie dziękujemy Organizatorom oraz uczestnikom za zaproszenie oraz wspaniałą atmosferę podczas zajęć.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj