Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Finał całorocznych działań profilaktycznych Straży Miejskiej w Kielcach

Dnia 18 grudnia 2020 roku Straż Miejska w Kielcach uroczyście wręczyła upominki oraz dyplomy wszystkim uczestnikom reprezentującym placówki oświatowe biorące udział w całorocznych konkursach profilaktycznych: „Środowisko ponad wszystko” oraz „Forum Zdrowia i Bezpieczeństwa”.

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w konkursie pod hasłem „Forum Zdrowia
i Bezpieczeństwa” zdobywcą I miejsca został zespół ze Szkoły Podstawowej nr 27.Miejsce II oraz III zajęli uczniowie z Zespołu Szkół nr 1 Specjalnych w Kielcach. Atrakcyjne nagrody powędrowały jednak do wszystkich 7 zespołów konkursowych, które cały rok pracowały sumiennie i wykonywały zadania związane z bezpieczeństwem.

W konkursie „Środowisko ponad wszystko” zdobywcami I miejsca okazała się być drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 39 w Kielcach. Wyróżnienia w konkursie, nagrody oraz dyplomy trafiły do każdej z 8 szkół biorących udział w całorocznych zadaniach mających na celu podniesienie świadomości ekologicznej młodzieży.

Serdecznie dziękujemy Uczestnikom, Opiekunom grup oraz Partnerom – Wydziałowi Gospodarki Komunalnej i Środowiska Urzędu Miasta w Kielcach, Nadleśnictwu Kielce, Zespołowi Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych. Dzięki Wam konkursy mogły się odbyć i cieszyć powodzeniem w tak trudnej epidemicznej rzeczywistości.

Dziękujemy.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj