Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Gdy śnieg pada w koło – o bezpieczeństwie, na wesoło

W poniedziałek 25 stycznia br. kieleccy Strażnicy Miejscy zawitali do Szkoły Podstawowej nr 20 w Kielcach, gdzie odbyło się bardzo ciekawe spotkanie w plenerze z uczniami klasy I.

Zajęcia profilaktyczne, mimo typowej zimowej aury, cieszyły się dużym powodzeniem. Dzieci z klasy pierwszej dowiedziały się między innymi kim jest Strażnik Miejski, jaką pracę wykonuje na co dzień, jakie środki zabiera do służby czy jak wygląda łączność z Dyżurnym SM przy wykorzystaniu radiostacji.
Po zaspokojeniu ciekawości dzieci odnośnie zawodu Strażnika Miejskiego, wzięły one udział w turnieju o bezpieczeństwie, przy wykorzystaniu koła fortuny.

Dzieci chętnie odpowiadały na pytania kieleckich Strażników, trafnie odgadywały zagadki, jak i udowodniły, że dbają o swoją formę i sprawność fizyczną. Na zakończenie zajęć w przepięknej zimowej scenerii, do uczestników powędrowały nagrody rzeczowe, książeczki edukacyjne oraz słodkie upominki.

I choć zajęcia z uwagi na sytuację epidemiczną odbyły się poza budynkiem szkoły, Strażnicy zadbali o podniesienie emocji uczestników na odpowiednio wysoki poziom.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wspólną, fantastyczną zabawę przebiegającą w oparciu o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego wobec nadal istniejącego zagrożenia wirusem Sars-COV 2.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj