Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Finał akcji "Na Straży Ziemi"

Straż Miejska w Kielcach cyklicznie organizuje rozmaite akcje mające na celu wzmacnianie postaw proekologicznych wśród społeczności lokalnej miasta, ze szczególnym naciskiem na najmłodszych jej przedstawicieli. Wspaniałą okazją do pogłębienia, a zarazem sprawdzenia stanu świadomości wśród młodzieży w tym zakresie, stała się akcja konkursowa pod hasłem „Na Straży Ziemi”, której staliśmy się organizatorami.

Wydarzenie wpisało się w obchody Międzynarodowego Dnia Ziemi i przybrało charakter akcji konkursowej zaadresowanej do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Ku naszemu zadowoleniu, cieszyło się ono ogromnym zainteresowaniem, a w momencie trwania akcji online na stronie internetowej Straży Miejskiej w Kielcach, zanotowano blisko 8 tysięcy wejść. Dnia 21 maja br. Strażniczki z Patrolu Szkolnego naszej jednostki dostarczyły prezenty dla wszystkich uczestników akcji, co stanowiło niemałe logistyczne przedsięwzięcie. W tym dniu odwiedziły wszystkie placówki oświatowe, gdzie spotkały się z Dyrekcją placówek i na ich ręce złożyli Zdobywcy miejsc na podium otrzymali atrakcyjne nagrody w postaci między innymi sprzętu elektronicznego.

Pamiętaj – nie warto mieszkać na Marsie ani na Wenus. A dlaczego? Bo na Ziemi życie jest ciekawsze. Wystarczy tylko zadbać o siebie, a przy okazji – o naszą planetę.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj