Jesteśmy dostępni
cały czas - 24/7
Telefon dyżurny
całodobowo 986
Lokalizacja
Kielce, ul. Ogrodowa 3B

Pies nie powie, że jest mu zimno

Do pełniącego weekendowy dyżur patrolu EKO kieleckiej Straży Miejskiej wpłynęło zgłoszenie dotyczące psa, który od kilu godzin uwięziony jest na zamkniętym terenie nieruchomości przy ul. Wapiennikowej w Kielcach.

Pies bardzo głośno ujada i wydaje się być bardzo zmarznięty i wystraszony.

Strażnicy pojechali we wskazane miejsce i ustalili, że na terenie ogrodzonym i zamkniętym przebywa nieduży pies.

Zwierzak, którego sierść pokrywały sople lodu był bardzo niespokojny i trząsł się z zimna. Na nieruchomości nie było żadnej budy, ani innego miejsca, które umożliwiłoby schronienie się przed wiatrem, ciągle padającym śniegiem i dość silnym mrozem. Widoczne były jedynie ślady rozgrzebanego śniegu i ziemi. Najprawdopodobniej piesek próbował wykopać sobie jakieś schronienie.

Ponieważ nieruchomość jest własnością jednej z kieleckich firm, która nie pracuje w weekendy, funkcjonariusze skontaktowali się z jej szefem.
Podczas rozmowy telefonicznej ustalono, ze firma nie posiada żadnego psa, a ten, który tam przebywa prawdopodobnie dostał się przez otwartą poprzedniego dnia furtkę.

Strażnicy wezwali pracowników schroniska dla zwierząt, którzy wspólnie z przybyłym na miejsce pracownikiem firmy dostali się do zwierzaka i zabrali go do schroniska.

Adres

sm_logo_czarne_x220.png
25-024 Kielce, ul. Ogrodowa 3B
Tel. 41 368 75 15
sekretariat@strazmiejska.kielce.pl

Lokalizacja

Numer alarmowy

986

© Copyright 2021 Straż Miejska Kielce. All Rights Reserved.

Szukaj